Festiwalowe plenery

03:33 Unknown 2 CommentsCo można zrobić gdyby nie było tyle na głowie ? Gdzie znaleźć chwile zapomnienia od trosk życia w tym wątpliwym kraju ?
My pojechalibyśmy na jakiś elektroniczny plener : ). 
Sezon wakacyjny to cała seria alternatywnych imprez na łonie natury.  Przez szereg lat z niektórymi się zaprzyjaźniliśmy, a inne nadal pozostają w naszych marzeniach i planach.
Dobry festiwal to jak wiadomo głównie muzyka. Ale miejsce, ludzie i sama oprawa też powinny uradzać swoją wyjątkowością. Dlatego mamy kilka takich rodzynków na liście. 

TEKNIVAL centertek - być może będzie nie wiadomo gdzie i kiedy : )Techniczny festiwal odbywa się na prywatnym terenie – na rancho w miejscowości Rogalinko, w pięknej dolince otoczonej rzeką Regą.


Up To Date Festival 2016
Dobrze ogarnięty festival techno w Białymstoku– tez z hip-hopem. 

 http://www.uptodate.pl/

I dwa Goa – Psychodelic w bardzo ciekawych miejscach 

Ośrodek znajduje się na Mierzei Wiślanej Z jednej strony ośrodek otaczają wody Zalewu Wiślanego, z drugiej zaś Morze Bałtyckie. 
Muzyka Psy Goa Prog Forest Hitech


Na terenie festiwalu będzie można znaleźć wspaniałe dekoracje, sztukę, warsztaty i wykłady, miejsce dedykowane dzieciom, sklepiki z odzieżą i pożywieniem (również wegetariańskim) oraz różne inne dziwactwa. 

2 komentarze:

  1. Festiwal z pewnością byłby świetnym pomysłem na wakacje jednak mam je już zbytnio wypełnione. :) Te podane raczej nie dla mnie, wolę inną muzykę. ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. GOA DUPA Music ten jest fajny tzn. nazwa mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń