Erni pasjonat - Kurtka z SH

05:03 Unknown 7 Comments          W naszym domu zawiało grozą. To ERRR, straszny dinozaur, szczerzy co dzień na nas swe kły i drapie pazurami w ataku.
      Ma w swej pieczy kilka Dino-straszaków, które podróżują do żłobka, sklepu i kościoła, podziwiając razem z Er bronowicka wiosnę.
    Kompani są nieustająco głodni i spragnieni, dostają więc w paszcze i dzioby mleko i chrupki, coby ich głód nie popchnął do pożarcia naszych kotletów. Równie dzielnie asystują u lekarzy, leczą zęby, kąpią się w pianie, nacierają kremami, a wieczorem ryczą z radości przykryte kołderką wśród nut kołysanki.

 


 Er:
Kurteczka - 10zł Second Hand
Spodenki Chinosy- 6 zł SH
Buty- 6 zł SH


7 komentarzy:

 1. wszystkie zdjęcia są cudne, ale ostatnie wymiata :) <3 WZ

  OdpowiedzUsuń
 2. Udało Ci się naprawdę stylowo ubrać synka. Ja niestety nie mam takiego daru i nie potrafię w SH wynajdywać takich perełek. Byłam pewna, że tylko kurteczka jest z SH, a tu proszę cały zestaw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szafy dzieci wypełnione są różnorodną odzieżą z SH w 70%, reszta własnoręcznie uszyta lub po dzieciach znajomych. Moja szafa 50/50 SH - Szycie ;)

   Usuń
 3. Super zdjęcia, i super stylizacja :) pozdrawiam i zapraszam do nas http://siostrydajarade.blogspot.com/2016/04/klinika-dla-pluszakow-leczymy-zwierzaki.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Sh to nie dla mnie, nie mam daru do szukania. Na nic nie mogę nigdy trafić :(

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne zdjecia, śliczny chłopczyk :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam sh, prawie wszystkie ubrania i ja, i syn, mamy właśnie z tych sklepów :)

  OdpowiedzUsuń